Bio

PETRA BOUŠKOVÁ

Má láska?
Veřejné vystupování a prezentace.

Má mise?
Posunout soft skills napříč Českou republikou a Evropou
na vyšší úroveň.  
Miluji svou práci a věřte mi, dělám ji dobře.


Ve zkratce? Můj život jsou tři vášně.
Soft skills: Jsem koučka a lektorka prezentačních dovedností. Vedu workshopy ve firmách pro manažery, pro veřejnost, soukromě koučuji.
Hard skills: Jako QA Koordinátorka pomáhám řešit problémy svým týmům na mexicko-českém projektu v jedné úspěšné softwarové firmě v Praze. 
Soft & Hard skills: 
Konference úžasně spojují mu vášeň pro mluvení na veřejnosti a technický background. Vystupuji jako Keynote či klasický Řečník na velkých událostech po celém světě.


Ve svém zaměstnání jsem dokázala snoubit radost z prezentování s technickými znalostmi. Vystudovala jsem Fakultu aplikovaných věd v Plzni a nehodlala se vzdát technického prostředí. A tak školím v IT firmách. Workshopy tvořím individuálně, na míru každé společnosti, každému týmu. Jinak pro Manažery, jinak pro Programátory.

Velice dobře si mě například pamatují v Lear Corporation s.r.o. v Plzni a v Brně, v ZAT a.s. v Plzni, v IG Watteeuw ČR s.r.o. v Brně či ve Fragile Media s.r.o. v Praze.

Veřejným mluvením i sama žiji. Podium je můj druhý domov. Roku 2016 jsem vyhrála Česko-slovenskou mezinárodní řečnickou soutěž v německém jazyce, roku 2017 jsem tento úspěch nejenom zopakovala, ale odnesla jsem si i první místo v Česko-slovenské mezinárodní soutěži v hodnocení řeči. Vedla jsem největší řečnický klub v České republice, Professional Toastmasters Praha.A jak jsem zmínila, vystupování na konferencích geniálně spojuje mou lásku k testingu a prezentování.  Mé jméno byste nalezli v např. v programech největších evropských konferencí jako HUSTEF 2016, HUSTEF 2017SELENIUM 2017, REQUEST 2.0, TEST DIVE 2018 či AGILE TESTING DAYS 2018.