Kde mě aktuálně potkáte


KDE SE MŮŽEME POTKAT?Veřejné akce.

RESIDENTIAL WEEKEND (CHOCERADY): WORKSHOP TYPOLOGIE TÝMŮ

Je mi ctí již potřetí vést workshop na největší akci v České republice soustředěné na vystupování na veřejnosti, prezentace a seberozvoj. Společně se skupinou budeme analyzovat tým jako celek, tak po jednotlivcích. Jak komunikovat s kým? Čemu se vyhnout? Jak motivovat či uklidnit rozčílení?
Kdy? 22. – 24.února 2019
Kde? Hotel Naháč (Chocerady)


CESTOVATELSKÝ FESTIVAL (BRNO): SRAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ (PREZENTAČNÍ KOUČ)

Tahle skupina lidí mě zkrátka baví. Cestovatelé, nadšenci. Ale abyste mohli své poznatky předat lidem, musíte je umět odprezentovat. A od toho tam budu já! Roku 2018 v Plzni, 2019 v Brně. Intenzivní koučink každého řečníka než půjde na pódium.
Kdy? 29. – 31.března 2019
Kde? Káznice Brno


PLACEN ZA SVOU EXISTENCI (PRAHA): PŘEDNÁŠKA O SEBEROZVOJI

Hurá! Již dlouhou dobu se domlouvám s organizátorem konference o seberozvoji, v rámci společnosti Placen za svou existenci, na mém vystoupení a konečně jsme dokázali sladit termíny a já zde budu mít jeden z hlavních slotů. Více informací již brzy.
Kdy? 27.dubna 2019
Kde? Praha (bude upřesněno)


PROFESSIONAL TOASTMASTERS PRAHA

Pracujte na svých prezentačních schopnostech pravidelně, s námi, se zcela unikátní skupinou lidí. Vedu skvělý řečnický klub, který má dohromady 32 členů.  Staňte se jedním z nás! Bude Vás to bavit!
Kdy? Každou středu od 19:00 hod.
Kde? Újezd 26, Praha (kousek od zastávky Újezd či Helichova).Firemní workshopy.


WORKSHOP (PRAHA) : PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI PRO IT

Na základě výběrového řízení jsem byla zvolena jako hlavní trenérka prezentačních dovedností pro Digiteq Automotive,  která je 100% člen skupiny Volkswagen a podílí se na úspěších např. Škoda Auto.  Těšte se na celý den intenzivního trénování!
Kdy? 11.února 2019
Kde? Digiteq Automotive (Novodvorská 994/138,Praha 4)


WORKSHOP (PRAHA): PROFESIONÁLNÍ PREZENTACE 

V naší firmě nejsem jen Test Manažerka na dvou projektech pro největší českou banku Českou Spořitelnu, ale jsem zároveň i koučka prezentačních dovedností. Je mi radostí pravidelně trénovat a trápit jak naše vedení, tak mé kolegy.
Kdy? 15.února 2019
Kde? tesena s.r.o. (Budějovická 1550/15, 140 00 Praha 4-Michle)


WORKSHOP (PLZEŇ) : PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI PRO MANAŽERY

Tuhle společnost zkrátka zbožňuji, v roce 2018 jsem zde vedla 4 celodenní workshopy, letos jsou na programu další 3! Celá tato firma bude brzy plná profesionálních prezentérů, kteří budou úspěšně prodávat jejich automobilové sedadlových systémů a elektrické součástky do celého světa.
Kdy? 21.březen 2019 a 31.říjen 2019
Kde? Lear Corporation Plzeň (Podnikatelská 1278/11,Plzeň 3)Konference softwarového testování.


ROMANIAN TESTING DAYS 2019 (CLUJ-NAPOCA, RUMUNSKO): JEDNODUCHÝ NÁVOD NA 4 BARVY KAŽDÉHO TÝMU (ŘEČNÍK)

Celkem z 220 abstraktů z celého světa je mi ohromnou ctí být mezi 16 vyvolenými, kteří budou přednášet na známé rumunské konferenci. Přednáška má plných 45 minut a budeme se věnovat jednotlivým typům lidí v týmu a jak s nimi komunikovat.
Kdy? 11. – 14. června 2019
Kde? Grand Hotel Italia (Cluj-Napoca, Rumunsko)ÚSPĚŠNĚ PROBĚHNUTÉ AKCE.


Veřejné akce.


CESTOVATELSKÝ FESTIVAL (PLZEŇ): SRAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ (PREZENTAČNÍ KOUČ)

Miluji cestování, ale proto zde nebudu. Této jedinečné akce se budu účastnit z jiného důvodu! Mým úkolem bude koučovat a briefovat jednotlivé řečníky před samotnou akcí! Protože nestačí něco zažít, musíte vědět, i jak to podat publiku, abyste je nadchli a obohatili!
Kdy? 26. – 28.října 2018
Kde? Papírna Plzeň (Zahradní 173/2, Plzeň)

NETWORKINGOVÁ AKCE (PRAHA): DOTKNI SE S NÁMI HVĚZD

Business je jak mléčná dráha plná zářivých hvězd. Už jste se někdy nějaké dotkli? Organizuji největší networkingovou business akci svého druhu v Praze, kde budete mít šanci potkat všechny speciální  a ty nejúspěšnější hosty, kteří prezentovali své myšlenky na u Professional Toastmasters Praha. Tam nesmíte chybět!
Kdy? 8.sprna 2018 od 19:00 hod
Kde? Restaurace NaJedli (Plzeňská 7, Praha 5)

MODERÁTORKA (PRAHA): SPECIÁLNÍ SETKÁNÍ SE SVĚTEM ÚSPĚŠNÝCH

Chcete být úspěšní? A co to vlastně takový úspěch znamená? Učte se od těch nejlepších! Mám tu čest moderovat zcela unikátní akci, kde jako hlavní host vystoupí ředitel a spoluzakladatel jednoho z nejvýznamnějších business magazinů ‘Svět Úspěšných’ Ondřej Smejkal! Tam nesmíte chybět.
Kdy? 13.června 2018 od 19:00 hod
Kde? Pracovna (Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 – Žižkov-Praha 3)

WORKSHOP (PRAHA): INTRODUCTION TO SOFTWARE TESTING

Má druhá vášeň? Softwarové testování! Dovolte mi Vám představit základy softwarového testování na jasných a praktických příkladech z praxe. Jak se testuje agilně a jak podle V-modelu? Co znamená white a black box? Jaké části má test? Jaký je rozdíl mezi bugem a defektem? Přijďte na to se mnou!
Kdy? 4.-5.dubna 2018 4.-5.září 2018
Kde? tesena s.r.o. (Budějovická 1550/15, 140 00 Praha 4-Michle)

PANELOVÁ DISKUZE (PRAHA): JAK V LIDECH ODEMKNOUT SKRYTÝ POTENCIÁL?

Proč? Proč? Proč? Proč se chováme tak, jak se chováme? Proč komunikujeme tak, jak komunikujeme? Proč jsme takoví, jací jsme? Odpověď je jednodušší než si myslíte. Všichni máme zakódované vzorce chování z dětství. Tyto vzorce lze měnit. A já společně se silnou čtyřkou koučů se pokusíme najít odpověď.
Kdy? 14.března 2018 od 17:00
Kde? Inventi (Táborská 940/31, Praha 4) Kapacita extrémně omezena, jen na speciální pozvání.

WORKSHOP (CHOCERADY): POWER OF WORDS

V rámci největší víkendové Toastmasters akce, Residential weekend – The Kind words we say, soustředěné na seberozvoj a veřejné vystupování jsem poctěna vést workshop ‘Power of words‘. Pojďme společně zanalyzovat proslovy těch nejslavnějších a nejvlivnějších osobností historie. Jaká slova používají? V jakých spojení? A proč? Odkryjte jejich tajemství.
Kdy? 16.-18.února 2018
Kde? Hotel Akademie Naháč (Komorní Hrádek, Chočerady)

WORKSHOP (ZLÍN): Buď jako Elon Musk

Co spojuje úspěšné lidi? Umí se odprezentovat! Čeká Vás 90 nabitých minut, kde se dozvíte know-how v následujícíh oblastech: Řeč těla. Tréma. Hlas. Struktura prezentace. Přijeďte se podívat za mnou a skvělou Prezentátorkou Lucií Straňavovou do Zlína!
Kdy? 17.ledna 2018 od 16:30 hod.
Kde? Podnikatelské inovační centrum (23.budova areálu Úsvit) – Prezentační místnost, 4.patro, Vavrečkova 5262, 76001 Zlín.Firemní workshopy.


WORKSHOP (PRAHA): PROFESIONÁLNÍ PREZENTACE 

V naší firmě nejsem jen Softwarová Koordinátorka na projektu pro mexicko-český korporát Neoris, jsem zároveň i školitelka a konzultantka prezentačních dovedností. Je mi radostí pravidelně trénovat a trápit jak naše vedení, tak mé kolegy.
Kdy? 17.prosince 2018
Kde? tesena s.r.o. (Budějovická 1550/15, 140 00 Praha 4-Michle)

WORKSHOP (PRAHA) : PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI PRMANAŽERY

Co měsíc, to konference nebo workshop! V prosinci hned ve dvakrát navštívím přátelské a našlápnuté Fragile Media se svým drzým a revolučním workshopem prezentačních dovedností! Těšte se.
Kdy? 05. a 12. prosince 2018
Kde? Fragile Media s.r.o. (Jankovcova 1037/49, Praha 7)

WORKSHOP (PLZEŇ) : PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI PRMANAŽERY

Na základě výběrového řízení jsem byla zvolena jako hlavní trenérka prezentačních dovedností pro Lear Corporation, jednoho z předních dodavatelů automobilových sedadlových systémů a elektrických součástek ve světě. Proškolím celkem 40 zaměstnanců díky 4 celodenním intenzivním školení.
Kdy? 22.února 2018 a 22.března 2018 13.září 2018 a 19.října 2018
Kde? Lear Corporation Plzeň (Podnikatelská 1278/11,Plzeň 3)

WORKSHOP (PLZEŇ): PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI PRMANAŽERY

Jsem velice šťastná, že dobré recenze se šíří velice rychle a na základě doporučení jsem byla opět zvolena jako trenérka prezentačních dovedností  i pro podzimní běh školení v ZAT a.s.!  Společnost, která má historii a přitom nové skvělé nápady v rámci automatizace technologických procesů.
Kdy? 20.září 2018
Kde? ZAT a.s. (Písecká 1072/16, Plzeň 8)

WORKSHOP + KOUČINK (BRNO): PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI PRO IT

Intenzivní dva dny! První den mám čest vést workshop pro 10 mužů, techniků a dát jím základní přípravu na jejich vystoupení na technické konferenci. Druhý den si pak s každým individuálně sednu a prodiskutujeme přímo jejich prezentaci, jejich styl prezentování a finálně je připravíme na výkon jejich života!
Kdy? 3 – 4.září 2018
Kde?  IG Watteeuw CR s.r.o. (Vídeňská 231/130, Brno-jih)

WORKSHOP (BRNO) : PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI PRMANAŽERY

Jsem velice šťastná, že dobré recenze se šíří velice rychle a na základě doporučení jsem byla zvolena jako trenérka prezentačních dovedností nejen pro Lear Corporation v Plzni, ale i v Brně!
Kdy? 07.srpna 2018
Kde? Lear Corporation Brno (Tovární 735/10, 682 01 Vyškov)

WORKSHOP (PRAHA): PROFESIONÁLNÍ PREZENTACE 

V naší firmě nejsem jen Softwarová Koordinátorka, jsem zároveň i školitelka a konzultantka prezentačních dovedností. Je mi radostí pravidelně proškolovat jak naše vedení, tak mé kolegy.
Kdy? 23.dubna 2018
Kde? tesena s.r.o. (Budějovická 1550/15, 140 00 Praha 4-Michle)

WORKSHOP (PLZEŇ): PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI PRMANAŽERY

Byla jsem vybrána jako hlavní trenérka prezentačních dovedností pro ZAT a.s., nejstarší českou firmou v oboru automatizace technologických procesů  s více než padesátiletou historií.  ZAT pomáhá trvale zvyšovat efektivitu provozu technologií svých zákazníků. A chce mít lidi, kteří tuto myšlenku budou umět řádně prodat svým klientům.
Kdy? 19. dubna 2018
Kde? ZAT a.s. (Písecká 1072/16, Plzeň 8)Konference softwarového testování.


AGILE TESTING DAYS 2018 (POSTUPIM, NĚMECKO): HLAVNÍ ROLE V DOKUMENTU ATD 2018 (HEREČKA)

Další životní role! Na týden světoznámou herečkou. Letos konference Agile Testing Days slaví jubileum, 10 let a do svého dokumentárního filmu chtěli něco speciálního. Mě! Tedy celý týden, to budu já a kameramanský tým z Británie a Polska. Tomu se říká dobrodružství!
Kdy? 12 – 16.listopadu 2018
Kde? Hotel Dorint Sanssouci Berlin/Potsdam (Postupim, Německo)

AGILE TESTING DAYS 2018 (POSTUPIM, NĚMECKO): REVOLUTIONARY FEEDBACK PIZZA (ŘEČNÍK)

Toto je jeden z milníků v mé kariéře! Byla jsem pozvána jako řečník na Agile konferenci, která získala cenu  ‘2. nejlepší Agile software testing konference v Evropě’, Agile Testing Days. O čem budu mluvit? Jak dát a přijmout feedback napříč všech psychologických typů!
Kdy? 12 – 16.listopadu 2018
Kde? Hotel Dorint Sanssouci Berlin/Potsdam (Postupim, Německo)

TEST DIVE 2018 (KRAKOW, POLSKO) : MOTIVACE V KAŽDÉM STUPNI KARIÉRY (KEYNOTE SPEAKER)

Polsko je má země tento rok. Stala jsem se zde poměrně vyhledávanou a proto jsem s ohromnou radostí přijala pozvánku vystoupit jako Keynote Speaker na polské konferenci v Krakově na téma Motivace v softwarovém testování! Kdo tedy bude na zahájení, tak tam budu i já!
Kdy? 18.října 2018
Kde? Multikino (Krakov, Polsko)

REQUEST 2018 (VARŠAVA, POLSKO): KOMUNIKACE – NÁSTROJ VŮDCŮ (ŘEČNÍK)

Bylo mi ctí přijmout pozvání od samotné organizátorky vystoupit jako Řečník na unikátní konferenci zaměřené na business a systémovou analýzu v IT v Polsku. Právě dolaďujeme poslední detaily mé přednášky na téma Komunikace – Nástroj vůdců.
Kdy? 04 – 05.října 2018
Kde? Hotel Boss (Varšava, Polsko)

REQUEST 2018 (VARŠAVA, POLSKO) : PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI V IT (WORKSHOP)

A nejenom jako řečník, ale i jako Trenér prezentačních dovedností! Můžete se těšit i na můj 4 hodinový workshop se zaměřením na Business Analytiky a Product Owners. Co odprezentujete, to zkrátka nemáte. V jakémkoliv businesse.
Kdy? 04 – 05.října 2018
Kde? Hotel Boss (Varšava, Polsko)